Pożyczki i kredyty mogą się przydać na bardzo różne cele. Na przykład uszkodził się nam któryś ze sprzętów gospodarstwa domowego, na przykład pralka lub zmywarka. Akurat jest taki okres, że jesteśmy pozbawieni gotówki, wypłata ma przyjść za kilka dni, a akurat ma przyjechać do nas rodzina na jakiś czas. Co wtedy możemy zrobić? Wyjść jest kilka.

Możemy zerwać jedną z lokat i wypłacić nasze oszczędności. Ale wtedy narażamy się na ryzyko utraty odsetek. Nie jest to więc najlepsze rozwiązanie. A może pożyczyć od sąsiada? Dobra myśl, gdyby nie fakt że naprawa może wynieść nas sporo grosza. Sąsiad może tyle nie mieć, lub nie ufać nam na tyle, by powierzyć nam takie pieniądze. Pozostaje nam wtedy skorzystać z usług któregoś z banków lub instytucji pozabankowych, które oferują kredyty i pożyczki.

Niestety, zaczynają się kolejne schody. Przypominamy sobie, że parę lat temu zdarzyło nam się nie spłacić na czas kilku rat za telewizor. Ot po prostu zwykłe roztargnienie. Przez to trafiliśmy do spisu dłużników, a to z kolei powoduje że wzięcie kredytu może być utrudnione.

Pożyczki bez KRD, czyli bez sprawdzania opinii o dłużniku w Krajowym Rejestrze Długów, w sektorze bankowym raczej nie funkcjonują. Będziemy musieli więc skorzystać z jednej z instytucji pozabankowych, aby uzyskać pieniądze. Pamiętajmy tylko, żeby uprzednio sprawdzić opinie o firmie od której będziemy chcieli wziąć kredyt. Unikajmy nieznanych i nowych organizacji, ponieważ jakość obsługi klienta może być tam nie najlepsza.

Pożyczka bez KRD zazwyczaj jest nieco gorzej oprocentowana od zwyczajnego bankowego kredytu, ale te różnice są nieduże. Natomiast w sytuacji podbramkowej mogą nam uratować skórę. Pomyślmy tylko co by się stało, gdyby przyjechała nasza rodzina, a my nie mielibyśmy gdzie umyć naczyń czy wyprać prania.

Lepiej już odżałować tych kilkanaście złotych więcej i mieć później spokój. Pożyczki bez KRD udzielane są zarówno w formie chwilówek – co chyba będzie nas najbardziej interesowało, jak również na dłuższe okresy czasu i kwoty. Możliwe są nawet kredyty hipoteczne bez sprawdzania naszej opinii w BIK i KRD.

Pierwsza pożyczka do 2500zł za 0zł.
Kwota pożyczki:
300 - 5000 zł
Pierwsza do 2.500 zł
Czas na spłatę:
10 - 30 dni
Pierwsza do 30 dni
Darmowa: Tak
Bez BIK: Tak
Bez zaświadczeń: Tak
Pierwsza pożyczka do 2000zł na 45 dni za 0zł.
Kwota pożyczki:
100 - 5000 zł
Pierwsza do 2.000 zł
Czas na spłatę:
5 - 45 dni
Pierwsza do 45 dni
Darmowa: Tak
Bez BIK: Tak
Bez zaświadczeń: Tak
Kwota pożyczki:
100 - 2000 zł
Pierwsza do 2.000 zł
Czas na spłatę:
15 - 30 dni
Pierwsza do 30 dni
Darmowa: Nie
Bez BIK: Tak
Bez zaświadczeń: Tak
Pierwsza pożyczka do 1000zł za 0zł.
Kwota pożyczki:
100 - 4000 zł
Pierwsza do 1.000 zł
Czas na spłatę:
1 - 30 dni
Pierwsza do 30 dni
Darmowa: Tak
Bez BIK: Tak
Bez zaświadczeń: Tak